• +420 731 106 576

 • info.accelerator@accon.cz


Rotační 3D tisk

 1. Nabídka

  Záměr Rotačního 3D tisku je aktuálně ve stavu dokončení vývoje funkčního prototypu (především software části). Produkt je připraven na vstup koinvestora. Je aktivně využíván pro prototyping zdravotnických pomůcek v holdingu.

  Připravený projekt a excellence

  Rotační 3D tisk přináší inovativní princip do moderního odvětví aditivní výroby a 3D tisku. Díky konstrukci a naprogramování přináší vyšší tvarovou variabilitu oproti standardnímu 3D tisku a výbornou využitelnost zejména pro tisk rotačních tvarů. Jako takový výborně zapadá do záměrů inovativních zdravotnických pomůcek celého holdingu. Technologie nese výrazné prvky novosti, minimálně na úrovni užitného vzoru. Kromě aditivních pokročilých technologiích má produkt uplatnění ve výuce strojních předmětů a programování CNC obráběcích strojů nebo také v hobby sektoru 3D tisku.

  Krátké představení firmy

  Technologie rotačního tisku vznikla jako vedlejší produkt v holdingu věnujícímu se primárně vývoji zdravotnických pomůcek. Tato skupina má silné zázemí a zkušenosti v oboru strojního modelování i ve strojírenství obecně. Členem týmu je původce technologie rotačního 3D tisku.

 

 

Chcete vědět víc? Máte vlastní projekt?
Rotační 3D tisk