• +420 731 106 576

 • info.accelerator@accon.cz


Aplikátor katetru

 1. Nabídka

  Nabízíme účast v nově vzniklé nadaci, která poskytuje inovativní a šetrné zdravotnické prostředky potřebným. Hlavní program - poskytování elektronického aplikátoru katetru – usnadňuje katetrizaci kvadruplegikům a semi-kvadruplegikům. Hledáme partnery do fundraisingového programu nadace.

  Připravený projekt a excellence

  Těžiště projektu spočívá v poskytování inovativního katetru na principu dvoupláště. Díky aktivitám nadace bude tento produkt zpřístupněn i lidem, pro které je katetrizace náročnou, ale zároveň nezbytnou každodenní potřebou. Elektronický aplikátor dvouplášťového katetru zvyšuje šetrnost, snižuje bolestivost a snižuje riziko infekčnosti při zavádění. Díky tomu může nadace výrazně zvýšit kvalitu života cílové skupině. To vše bez výrazného navýšení výdajů zdravotnického systému.

  Krátké představení firmy

  Předkladatelem projektu je český holding, který vznikl za účelem prodávat výsledky spolupráce autorů s výzkumným pracovištěm, zejména společného patentu na unikátní vybalování dvouplášťové konstrukce. Na základě tohoto patentu začaly vznikat jednotlivé aplikace – katetr, laparoport nebo rektální rourka. Projekt nadace umožňuje šířit tyto zásadní zdravotní inovace mezi další skupiny užvatelů.

Chcete vědět víc? Máte vlastní projekt?
Aplikátor katetru