• +420 731 106 576

  • info.accelerator@accon.cz


Inovativní tampón

Unikátní vaginální tampón spojující jedinečný princip aplikace s moderními materiály.

Nabídka

Společnost předkládající záměr nabízí k investici obligace firmy - vhodné pro dynamické investory. Díky vyjednávání o licenci s globálním hráčem předpokládáme rychlé zhodnocení investice.  Produkt je nyní ve fázi 3D digitálního modelu, inovativní princip aplikace byl již s úspěšně testován v dalších zdravotnických prostředcích. Předpokládáme první sériovou výrobu do konce roku 2019!

  1. Připravený projekt a excelence

Vysoce specializovaný tým předkladatele ve spolupráci s excelentním pracovištěm základního výzkumu využil patentovaný princip aplikace v řadě zdravotnických produktů a nyní vstupuje také na trh dámské hygieny.

Hlavní konkurenční výhody a inovativní prvky předkládaného řešení jsou:

  1. i) Snazší, hygieničtější a estetičtější manipulace, nižší riziko přenosu infekce a vnitřního poranění vlivem tření a aplikace tampónu, 
  2. ii) Revoluční a inovativní složení použitých netkaných textilií a díky tomu miniaturizace tampónu – výhoda pro dospívající dívky
  3. iii) Sloučení funkce vaginálního tampónu a menstruačního kalíšku.
  4.  
  5. Počátečním cílový trhem je získání 1 % uživatelek produktů dámských hygienických potřeb s předpokládaným nárůstem podílu na trhu. 
  6.  
  7. Krátké představení firmy

Společnost předkládající záměr je jednou ze spin off společností zaměřených na aplikaci inovativního principu  ve specifických zdravotnických prostředcích – konkrétně v produktu vaginálního tampónu. Společnost je součástí holdingu mateřské společnosti, který je zároveň vlastníkem patentu na inovativní princip vynalezený českým vynálezcem ve spolupráci s excelentním výzkumným pracovištěm.

Chcete vědět víc? Máte vlastní projekt?
Inovativní tampón