• +420 731 106 576

  • info.accelerator@accon.cz


Internet věcí pro malé a střední podniky

  1. Nabídka

Nabízíme možnost obchodní spolupráce, nebo investice do rozvoje české inovativní společnosti, která vyvíjí řešení v oboru Internetu věcí (IoT) pro školy a vzdělávání, soukromé společnosti i širokou veřejnost.

  1. Připravený projekt a excelence

Vývojový tým vytváří specializovaný hardware a řešení, která umožňují i lidem bez technického vzdělání realizovat vlastní projekty založené na propojení senzorů, řídících soustav a lidí. S využitím hardwaru, rozsáhlé technické, vzdělávací a projektové dokumentace a online podpory mohou učitelé zajímavě a prakticky vyučovat digitální dovednosti. Pomáhají tak studentům zapojit se do skutečného tvoření Internetu věcí. Ty lze využívat jak v domácnosti, tak v podnikání. Uživatelé se také mohou inspirovat hotovými projekty, které již vytvořili ostatní.

Díky jednoduchému ovládání, spolehlivosti a důrazu na užitečnost výrobků, jsou měřící jednotky přístupnější a praktičtější, než výrobky konkurence. Lze je jednoduše instalovat bez nutnosti asistence odborníků a svému reálnému účelu slouží po léta při provozu na baterie.

Společnost nyní dodává produkty třem druhům klientů: Vzdělávacím institucím (středním i základním a vysokým školám v celé Evropě), Průmyslovým podnikům (inovačním oddělením), a makerům (kutilům). Kromě toho vytváří IoT řešení na míru pro průmyslové podniky, které přicházejí se stále novými praktickými aplikacemi. Cílem těchto produktů je rozšířit Internet Věcí do všech škol a mezi malé a střední podnikatele.

  1. Krátké představení firmy

Malý technologický startup tvoří v současnosti okolo 12 zkušených manažerů a inženýrů, kteří vypracovali technologické a obchodní zázemí pro další rozvoj. Společnost již nyní prodává své výrobky do celého světa. Za svůj inovativní produkt dosáhla mezinárodního uznání a několika ocenění.

Chcete vědět víc? Máte vlastní projekt?
Internet věcí pro malé a střední podniky