• +420 731 106 576

  • info.accelerator@accon.cz


Napojení mobilního telefonu do I-Tec sítě

  1. Nabídka

Nabízíme možnost obchodní spolupráce s etablovanou českou společností, která vyvíjí inovativní a udržitelná řešení v oblasti energetiky. V současnosti inovuje svůj produkt chytrých žaluzií, které bude nově možné ovládat pomocí Bluetooth.

  1. Připravený projekt a excelence

Náš klient má vypracován plán vývoje zásadního vylepšení produktu autonomních žaluzií unikátních vlastností. Tyto žaluzie reagují na množství příchozího světla a jsou energeticky nezávislé. Díky tomu je jejich instalace oproti konkurenci mnohem jednodušší.

Propojení s chytrými telefony zásadním způsobem rozšiřuje možnosti využití produktu. Díky tomu se otevírá cesta různým aplikacím pro chytrou domácnost, úspory energie apod.

Společnost má zájem rozšířit své prodejní kanály o další odběratele, případně navázání strategického partnerství na tomto a dalších projektech.

  1. Krátké představení firmy

Vývojová společnost dlouhodobě působící na českém trhu zaměstnává mnoho zkušených pracovníků. Realizuje projekty v oblasti průmyslové automatizace, smart domácností a energetiky. Společnost dodává domácím i zahraničním odběratelům.

Chcete vědět víc? Máte vlastní projekt?
Napojení mobilního telefonu do I-Tec sítě