• +420 731 106 576

  • info.accelerator@accon.cz

Mejzr: „Naše společnost se specializuje na nové technologie a obchodní záměry, které mají velký potenciál realizace. Nechceme se vézt na startupové bublině a klienty si proto pečlivě vybíráme především z řad osvědčených inovátorů.“ Na prvním Demo-day pro investory, byly představeny následující projekty:

Bezdrátová dobíjecí stanice pro Elektromobily

Bezdrátové nabíječky jsou dnes běžně používány u mobilních telefonů, ale tato technologie lze použít i pro přenos většího množství energie. Česká společnost má v plánu vytvořit univerzálně použitelnou nabíječku pro elektromobily, díky které nebude nutné pro dobíjení provádět jakoukoliv další manipulaci.

Internet věcí pro každého

Inovátoři z Liberce představili svojí „stavebnici“, která umožňuje i technicky nenadaným uživatelům vytvářet vlastní diagnostická řešení. Díky jejich produktům se Internet věcí dostává do malých podniků i domácností.

Inovativní dámský tampon

Takřka od jejich vzniku, nedošlo na poli vaginálních tamponů k žádné významné inovaci. Námi připravovaný projekt má ambici tento stav změnit. Díky patentovanému způsobu výsuvu, nedochází při zavádění tohoto výrobku k podráždění sliznice a zároveň se značně zvyšuje uživatelský komfort při manipulaci.

Zadržování vody u vzrostlých rostlin

V rámci programu, jsme rovněž připravili plán na využití superabsorbentu unikátních vlastností u kořenů rostlin. Hlavním záměrem je připravit produktovou řadu pro konkrétní druhy, tak aby došlo k úspoře závlahy a navýšení produkce.

Bezdrátové ovládání autonomních Žaluzií


Unikátní české solární, autonomní žaluzie, budou v rámci projektu doplněny o ovládací aplikaci využívající systém bluetooth. Výsledný produkt umožní ovládat z mobilního telefonu chytrou domácnost bez centrální řídící jednotky.

Společnost ACCelerator bude nadále pokračovat ve spolupráci s těmito i dalšími inovativními projekty a již nyní započala další kolo programu. Závěrem byl představen plánovaný web bullseye.cz, kde budou současné i plánované projekty prezentovány. Program je stále otevřen zájemcům z řad firem i jednotlivců s inovativními a obchodními záměry.