• +420 731 106 576

  • info.accelerator@accon.cz

Praha 26. 9. 2019 –Společnost ACCelerator představila pět projektů, které rozvíjela v uplynulém půlroce.

V tomto akceleračním běhu se objevili projekty z oblasti vzdělávání, výstavnictví, medicíny a energetiky:

  1. Elektronický aplikátor katetru

Unikátní katetr českého designu přináší šetrnější a méně bolestivý přístup ke katetrizaci. U semi-kvadruplegiků přináší charakter handicapu komplikace s použitím standardního katetru, proto byl vyvinut také samostatný elektronický aplikátor katetru, který navíc může být uzpůsoben ústrojí klienta. Aplikátor tak spolu s katetrem výrazně zvyšuje kvalitu života semi-kvadruplegikům.

  1. 3D tiskárna rotoprint

3D tisk patří mezi progres, který se prosazuje v řadě odvětví a nahrazuje tradiční metody výroby v přípravě nových prototypů, ale i vlastní výrobě produktů s vyšší přidanou hodnotou. Náš produkt přináší princip rotující tiskové hlavy a tím i vyšší tvarové variability tisku nejen čistě rotačních tvarů. Předpokládáme využití v oblasti zdravotnických prostředků i dalších výrobních odvětví.

  1. Modulární fotovoltaický střídač

Česká vývojová firma přináší inovaci základního prvku domácí fotovoltaické elektrárny pro zvýšení její efektivity a bezproblémový provoz. Hybridní fotovoltaický střídač kombinuje nejlepší vlastnosti konkurence a přináší univerzální řešení pro všechny spotřebitele.

  1. Komenský 4.0

Moderní škola nejsou jen technologie ve třídách, ale především učitel, který má náskok před svými žáky a umí jim předat klíčové kompetence pro úspěch ve stále se měnící době. Komenský 4.0 je soubor programů a pomůcek které pomáhají pedagogům inovovat jejich výuku a udržovat si přehled v nejnovějších technologiích a společenských trendech.

  1. Unikátní výstavní modul

Česká biotechnologická společnost nabízí svým obchodním partnerům unikátní výstavní moduly pro prezentaci licenčních produktů na výstavách a veletrzích po celém světě. Ten kombinuje jedinečný vzhled díky použití tetraedrickému profilu se snadnou manipulací a možností použití i pro další nejen výstavní účely.

Společnost ACCelerator bude nadále pokračovat ve spolupráci s nastartovanými projekty a již nyní započala zimní běh akceleračního programu 2019/2020. Projekty byly zařazeny na web bullseye.cz, kde jsou detailně prezentovány. V případě zájmu se na nás neváhejte obrátit.