• +420 731 106 576

  • info.accelerator@accon.cz

10 důvodů proč dát svůj projekt do ACCeleratoru

Začínáte podnikat? Máte v plánu inovaci a chcete pomoci s realizací? Chcete sestavit profesionální podnikatelský plán založený na reálných datech od odborníků? Jsme tu pro vás. S našimi klienty pracujeme jinak než konkurence. Zde je 10 důvodů proč tomu tak je:

  1. 1. Dostenete objektivní zpětnou vazbu

Nepotřebujeme se hnát za každým projektem, máme naopak zájem pracovat s autory, kteří mají vůli a schopnosti své nápady skutečně realizovat. Našim klientům nic nenalháváme a seznamujeme je s riziky jejich plánu. Zároveň jim ukazujeme cestu, jak tato rizika eliminovat. Věříme, že kvalitní příprava je nutnou součástí úspěchu každého nového projektu. S námi jí budete mít.

  1. 2. Ušetříme váš čas a vaše peníze

Strategie pokus-omyl přivedla na svět mnoho úspěšných inovací. Je to ale cesta plná zbytečně vynaložených nákladů a zklamání. Nikdo z nás není odborník na všechno, proto si nechte poradit od profesionálů s mnohaletou zkušeností. Ušetříme vám čas i peníze, které byste jinak museli investovat do neperspektivních cest.

  1. 3. Připravíme vás na investora

Investoři jsou různí a mají různé motivace. Jednu věc ale mají společnou, než vynaloží své peníze chtějí přesné informace a jednání narovinu. Připravit pro ně nabídku kvalitně vyžaduje hodně práce jak právní, tak poradenské. Nečekejte, že investora přesvědčíte krásnou prezentací, je třeba mít podrobné materiály s kalkulacemi, jasnou nabídkou a scénářem. Kromě této přípravy vám také poradíme, u jakého investora, nebo fondu rozvinete projekt podle vlastních představ.

  1. 4. Propojíme vás s Univerzitami

Na vědeckých pracovištích vzniká mnoho inovací, které mohou váš projekt posunout na novou úroveň. Z mnoha důvodů je však těžké takovou spolupráci navázat. Vědci rovněž umějí poskytovat vysoce specializované know-how, které vám dokáže zajistit náskok před konkurencí. Díky naší prověřené síti spolupracovníků umíme identifikovat odborníky, kteří by vám mohli pomoci. Tyto technologické transfery jsou rovněž finančně podporovány ze strany státu, takže nemusí být pro vás nijak nákladné.

  1.  

    5. Stanete se součástí rodiny ACCelerator

Náš ACCelerator je součástí holdingu ACCON GROUP, který poskytuje širokou nabídku poradenských služeb pro veřejný i soukromý sektor. Díky tomu máme rozsáhlé spektrum partnerů napříč sektory ekonomiky a veřejné správy. Ať už se váš projekt týká otevřených dat, masové výroby, školství, či rybníků, nebo čehokoliv dalšího, mají s ním naše společnosti s největší pravděpodobností zkušenosti.

  1. 6. Otevřeme vám dveře k dotacím

Díky dlouholetým zkušenostem v oblasti dotačního poradenství připravujeme každému akcelerovanému projektu zdarma analýzu dotačních možností. V rámci přípravy podnikatelského záměru vám ukážeme, jaká jsou rizika a náklady dotovaného projektu oproti nebo v kombinaci s jinými způsoby financování. Každý investor má totiž rád, když jeho prostředky využíváte hospodárně a násobíte je.

7. Seznámíme vás s odborníky

Naše záměry připravujeme ve spolupráci s týmem specializovaných mentorů, kteří mají dlouholeté zkušenosti ve svých oborech. Některé projekty si vyžadují hlubší mentoring v oblasti práva, jiné třeba v projektovém řízení. Máme specialistu, který pomůže i vám.

8. Budete na čas

Díky našemu projektovému vedení budete vždy přesně vědět, v jaké fázi projektu se nacházíte a budete znát harmonogram, v rámci kterého se pohybujete. Váš investor i obchodní partneři tak dostanou přesné informace o vývoji projektu. S našimi partnery si dáváme pevné a dosažitelné termíny a děláme vše pro jejich splnění. S námi prostě bude váš projekt postupovat vpřed.

9. Dáme o vás vědět

Na konci každého půlročního běhu pořádáme Demo-day, na kterém máte možnost prezentací projektu oslovit investory, inovátory, novináře a zástupce společností, se kterými spolupracujeme. Připravené projekty inzerujeme na našem portálu Bullseye a informujeme o nich média pomocí tiskových zpráv. Oslovujeme rovněž  S námi se bude o vašem projektu vědět.

10. Vyškolíme váš tým

Každý akcelerovaný projekt obdrží zdarma od naší sesterské společnosti Accon Human resource management návrh vzdělávacích potřeb odpovídající potřebám jeho týmu. Pokud totiž chcete pracovat s profesionály, nejsnazší cesta je se jimi stát.

Chcete se zapojit? Registrujte i váš projekt!

Nebo nás kontaktujte na: info.accelerator@accon.cz