• +420 731 106 576

  • info.accelerator@accon.cz

Máte inovativní projekt, s jehož realizací chcete pomoci? Naši experti zhodnotí kvalitu a inovační potenciál Vašeho záměru a pomohou vám jej rozvinout a realizovat. S našimi klienty jsme dlouhodobě v kontaktu i po skončení programu a zprostředkováváme jim služby, které aktuálně potřebují pro vlastí rozvoj.

 
 

Vzorec úspěchu

kontinuální spolupráce + experti v různých oblastech + flexibilita = exponenciálně lepší šance na úspěch.

 

Přidaná hodnota

připravíme s vámi podrobný podnikatelský záměr a cash-flow projektu, nastavíme tak projekt pro realizaci.

 

Individuální přístup

ke všem projektům vybraným do ACCeleratoru přistupujeme individuálně, dle jejich konkrétních potřeb.

Zahajte svou registraci již dnes přes naše webové rozhraní, je to jednoduché.

Zahájit registraci

Registrace

Vytvoříte si uživatelský účet na našem portálu, přes který budete moci ovládat a spravovat Vaše projekty. Stačí zadat kontaktní a základní informace o Vašem prvním projektu. 

Přihláška

Přihlaste Váš projekt do ACCeleratoru. Uveďte všechny aspekty Vašeho záměru, případně přiložte podpůrné dokumenty. Následně bude Váš projekt odeslán na hodnocení našim odborníkům. 

 

Interview

Pozveme Vás na interview, během kterého budete dotazováni na podrobnosti  o Vašem projektu. Hodnotitelé jej následně obodují a po vyhodnocení bude projekt přijat do ACCeleratoru.

Zahajte svou registraci již dnes přes naše webové rozhraní, je to jednoduché.

Zahájit registraci

Často kladené otázky

Po registraci je projekt schválen a autorovi je umožněno vyplnit přihlášku. Následně je pozván na interview, po kterém je projekt vyhodnocen. Na základě hodnocení je projekt zařazen do ACCeleratoru, případně je mu doporučen jiný postup.

První krok, tedy vyplnění přihlášky a základní popis vašeho záměru musíte učinit sami. Po přijetí do našeho programu však budete plně v našich rukou. Pakliže si nevíte rady s přihláškou, neváhejte nás kontaktovat.

Akcelerační program stojí od 246 tis. Kč a trvá obvykle 6 měsíců. Akcelerační programy Praha-pól růstu jsou dotovány Magistrátem hlavního města Prahy ve formě výrazné slevy z ceny programu. Individuální služby jsou řešeny dle ceníku vybraných služeb. V případě, že budete mít vskutku dobrý záměr, je možné oslovit investory již s nabídkou financování ceny našich služeb.

Vypracování detailního podnikatelského záměru, studie proveditelnosti, průzkum trhu, finanční analýza, vypracování marketingové strategie, příprava procesu inovace, právní služby, patentové rešerše, vzdělávání, zprostředkování kapitálu, procesní a technické poradenství, zprostředkování spolupráce s vědeckými a výzkumnými organizacemi, jednání s investory.

Projekty nejsou přístupné mimo okruh námi prověřených investorů a spolupracovníků. Zveřejňujeme pouze informace, které nejsou autory považovány za klíčové pro realizaci projektu. V případě zájmu poskytujeme poradenství i v oblasti průmyslového a duševního vlastnictví.