• +420 731 106 576

  • info.accelerator@accon.cz

Zpracováváme detailní podnikatelský záměr a studii proveditelnosti pro každý akcelerovaný projekt. Ty obsahují důkladnou analýzu cílového trhu, finanční rozvahu i podrobný plán realizace. Představujeme investorům pouze důkladně zpracované investiční příležitosti do prověřených projektů.

 
 

Vzorec úspěchu

kontinuální spolupráce + experti v různých oblastech + flexibilita = exponenciálně lepší šance na úspěch.

 

Přidaná hodnota

nabízíme pouze prověřené projekty, které úspěšně prošly naším programem. Investor má tedy jistotu, že jsou mu předkládány relevantní údaje při vyjednávání o investici.

 

Individuální přístup

všechny projekty pečlivě vybíráme, a to již před vstupem do ACCeleratoru. Investorům předkládáme projekty dle jejich konkrétních preferencí.

Zahajte svou registraci již dnes přes naše webové rozhraní, je to jednoduché.

Zahájit registraci

Registrace

Vytvoříte si svůj uživatelský účet na našem portálu, přes který budete moci ovládat a spravovat Vaše nabídky. Sledovat nabízené projekty v oborech, které Vás zajímají a dotazovat se autorů na další podrobnosti.

Schůzka

Chceme znát Vás a Vaše požadavky. Na osobní schůzce projdeme, o jaké projekty máte zájem. Chcete vyhledat nějaký konkrétní projekt? Připravit společnost na klíč? Zařadit do našeho programu Vaši společnost? Jsme tu pro Vás.

Klub investorů

Naším cílem je vytvořit si s Vámi dlouhodobé partnerství. Jako partner budete oslovováni s možnostmi investic do prověřených projektů. Získáte přednostní přístup k inovacím, které hledají investora.

Zahajte svou registraci již dnes přes naše webové rozhraní, je to jednoduché.

Zahájit registraci

Často kladené otázky

Po registraci je investor prověřen a schválen. To mu umožní zobrazovat na jeho profilu detailnější informace o nabízených projektech. V případě, že ho některý zaujme, má možnost požádat o schůzku s autorem na základě předběžné nabídky. Zároveň dostává k dispozici kompletní nabídku našich služeb pro investory. 

Investor může na profilu vykonávat tyto úkony: sledování projektů, poptávání služeb ACCeleratoru, podání nabídky pro konkrétní projekt a žádost o schůzku s autorem projektu

ACCelerator zve investory na různé akce a zasílá jim informace o zajímavých nabídkách dle jejich deklarovaných preferencí a zájmů.

 

Ano, i investor může přivést projekt na kterém se podílí. Pro tyto případy nabízíme individuální služby odpovídající potřebám daného projektu.

Klientům z řad investorů nabízíme: vyhledávání a hodnocení projektů, zprostředkování investice včetně právních a formálních náležitostí, nalezení dodatečného financování pro jejich projekt, právní poradenství, další rozvoj již zafinancovaného projektu